Alle bekreftede overganger i Post-Nord-ligaen vinteren 2018

Fotballkanalen gir deg samlet oversikt over samtlige overganger i de to PostNord-liga avdelingene. Listen blir oppdatert fortløpende.

Se alle overgangene nedenfor

Her er den eneste samlede oversikten over hvilke spillere som har skiftet klubb på nivå tre siden i fjor. Scroll ned for å sjekke hvilke spillere som har ankommet eller forlatt din klubb.

Mangler vi noen? Send oss gjerne en melding på Twitter, Facebook, eller send en mail til [email protected]

På vår Silly Season-side kan du få med deg de seneste rykter og bekreftede overganger, og her får du alle bekreftede overganger i OBOS-ligaen og Eliteserien.

Klubb spiller drar fra/til og eventuell overgangssum i parantes. Listen er sist oppdatert 05.04.2018

Hopp til avdeling 2:

Avdeling 1:

Alta

Inn:

  • Peter Aas (TIL)
  • Juan Manuel Cordero (HamKam)
  • William Arne Hanssen (Bodø/Glimt, lån)

Ut:

  • Makthar Thioune (ukjent)
  • Aziz Idris (ukjent)
  • Srdjan Vidakovic (ukjent)
  • Christian Reginiussen (tilbake etter sommer)

Asker

Inn:

  • Aron Lee Jones (Ängelholms)
  • Patrik Karoliussen (Fredrikstad)
  • Eivind Fallås Dahl (Lyn)
  • Jacob Tredal (Stabæk)
  • Knut Ahlander (Lån forlenget)
  • Henrik Carlyle (Lyn Fotball)

Ut:

  • Behadjin Celina (lagt opp)
  • Mads Lyngen (Bærum)
  • Aleksander Solli (ukjent)
  • Even Bydal (Kongsvinger)
  • Aleksander Solli (Åsane)

Bærum

Inn:

  • Sofus Rasmussen (Lyn)
  • Thomas Elsebutangen (VIF)
  • Madhu Sandrakumar (VIF)
  • Mads Lyngen (Asker)

Ut:

  • Mounir El Masrouri (KFUM)
  • Moses Mawa (KFUM)
  • Per Henrik Rolfsen (ukjent)
  • Kamran Ali Iqbal (Grorud)

Elverum

Inn:

  • Georg Flatgård (Ranheim)
  • Erik Nordengen (RBK U19)
  • Kristian Eggen (Egen juniorstall)
  • Emil Holst (Brumunddal)
  • Erik Nymoen (egen juniorstall)
  • Ulrik Balstad (Løten)
  • Kristian Eriksen (Brummundal)
  • Emil Engerbakk (Nybergsund)
  • Eivind Holte Tøråsen (Nybergsund)
  • Andreas Østeraas (Finnsnes)
  • Marko Jondic (Spartak Subotica)

Ut:

  • Fredrik Tervanieemi (lagt opp)
  • Sivert Solli (Ranheim)
  • Haris Cirak (Nest-Sotra)
  • Goran Antonic (ukjent)
  • Magnus Pedersen (returnert til Danmark)
  • Shadi Ali (ukjent)
  • Marius Hagen (Hødd)
  • Igor Cukovic (ukjent)
  • Sivert Solli (Ranheim)
  • Peder Nersveen (Ham-Kam)
  • Adnan Cirak (returnert til Sverige)
  • Moustapha Ndiaye (ukjent)
  • Silas Songani (ukjent)
  • Stian Simenstad (raufoss)

Fram

Inn:

  • Henrik Bredeli (strømsgodset)

Ut:

  • Omar Fonstad (Bryne)
  • Erik Rosland (Bryne)
  • Andreas Drugge (ukjent)
  • Alexander Betten Hansen (Mjøndalen)
  • Adnan Dudic (lån avsluttet)

Fredrikstad

Inn:

  • Kjell Rune Sellin (Sandnes/Ulf)
  • Mikko Viitikko (VPS)
  • Elrik Mæland (FK Haugesund)
  • Mads Nielsen (Sandnes/Ulf)
  • Youssef Chaib (Moss FK)
  • Thomas Borgersen (egen juniorstall)
  • Aleksander Karstensen (egen juniorstall)
  • Leo Olsen (egen juniorstall)
  • Leonard Getz (Sarpsborg 08)
  • Oscar Lopez Borgersen (Kråkerøy)
  • Tim Nilsen (Fana)

Ut:

  • Akinshola Akinyemi (Sandnes/Ulf)
  • Jarkko Lahdenmaki (ukjent)
  • Henrik Bredeli (lån avsluttet)
  • Jon Masalin (lagt opp)
  • Johnny Buduson (lån avsluttet)
  • Sanel Kapidzic (ukjent)
  • Ulrik Flo (ukjent)
  • Edvard Skagestad (Kongsvinger)
  • Patrik Karoliussen (Asker)
  • Jon Maselin (lagt opp)
  • Henrik Furebotn (lån avsluttet)
  • Alexander Hennigsson (returnert til Sverige)
  • Razak Nuhu (ukjent)
  • Magne Simonsen (Byåsen)

Grorud

Inn:

  • Emil Ødegaard (LESK, lån)
  • Mats Viken (LSK, lån)
  • Imad Ouhadou (Lørenskog)
  • Alvaro Torres Arjona (Lørenskog)
  • Geirald Meyer (Fløya)
  • Daniel Gullteig (egen juniorstall)
  • Trace Murray (Hønefoss)

Ut:

  • Kamil Olstytznski (ukjent)
  • Mesut Can (Skeid)
  • Mohamed Mahnin (Skeid)
  • Kevin Mankowitz (Skeid)
  • Tega George (kjelsås)
  • Morten-Andre Slorby (lagt opp)
  • Fitim Kastrati (Gefle IF)
  • Fisnik Kastrati (KFUM)
  • Adonai Kidane (Nybergsund)

Hønefoss BK

Inn:

  • Alexander Groven (Sarpsborg 08)
  • Tor Øyvind Hovda (Sarpsborg 08)
  • Kristoffer Hoven (lån gjort permanent)

Ut:

  • Aleksandr Dmitrijev (ukjent)
  • Kujtim Ismajli (ukjent)
  • Edo Colic (ukjent)
  • David Taraldsen (ukjent)
  • Trace Murray (Grorud)

Mjølner

Inn:

  • Kristoffer Nessø (Lofoten)
  • Niklas Antonsen (Harstad)
  • Ingar Nicolaysen (Sortland)
  • Mathias Johnsen (Fana)
  • Thomas Winstad (Harstad)
  • Sigve Johansen (Beisfjord)
  • Francois Yabre (Ham-Kam)

Ut:

  • Henning Larsen (Strindheim)
  • Ulrik Johannessen (Ukjent)
  • Anders Amundsen (Junkeren)
  • Artur Juchno (returnert til Litauen)
  • Daniel Gunevic (returnert til Litauen)

Moss

Inn:

  • Mikkel Aarstad (DFI)
  • Fredrik Wasenius (Sprint/Jeløy)
  • Anders Gundersen (Arendal)
  • Sivert Strangstad (Follo)
  • Henry Isegran (Sprint/Jeløy)

Ut:

  • Dawda Leigh (ukjent)
  • Aleksander Braun Andersen (Sprint/Jeløy)
  • Thomas Skjellin (Råde)
  • Markus Rekdal (Kråkerøy)
  • Youssef Chaib (Fredrikstad)
  • Thomas Skjelin (Råde)
  • Kristian Seteklev (ukjent)
  • Ridouan Elyounoussi (Kråkerøy)

Nybergsund

Inn:

  • Sofiane Dia (Gonfreville)
  • Lars Jendal (Ham-Kam)
  • Aleksander Cisic (Træff)
  • Michael Omojiuanfo (Follo)
  • Adonai Kidane (Grorud)
  • Armin Zariah (Strømsgodset 2)
  • Mathias Laudal (Fløy)

Ut:

  • Emil Hatten Engerbakk (Elverum)
  • Eivind Holte Tøråsen (Elverum)

Odd 2

Inn:

Ut:

Stabæk 2

Inn:

Ut:

Raufoss

Inn:

  • Mathias Beli Moldskred (Ready)
  • Mikkel Maigård (IBV)
  • Edvard Linnebo Race (Stabæk)
  • Ingolfur Kristjansson (Herd)
  • Solomon Owusu (Follo)
  • Stian Simenstad (Elverum)
  • Kevin Jablinski (Sandefjord, lån gjort permanent)

Ut:

  • Petter Senstad (lagt opp)
  • Steffen Hjelmtvedt (ukjent)
  • Kristian Lønstad Onsrud (Ham-Kam)
  • Nicolai Fremstad (Kongsvinger)

Avdeling 2:

Arendal

Inn:

  • Jens Skogmo (Start)
  • Preben Skeie (Vindbjart)
  • Arne Einarssen (Express)
  • Gzegorz Flasza (TUIL)
  • Philip Aukland (Start, lån)

Ut:

  • Ylldren Ibrahimaj (Mjøndalen)

Brattvåg

Inn:

  • Neydson Da Silva (Molde)
  • Patrik Hjelmeseth (Herd)
  • Adnan Dudic (Molde)
  • Joakim Barstad (Aafk)
  • Mirza Mujcic (Brattvåg)

Ut:

  • Prince Mambouana (Gzira United)

Bryne

Inn:

  • Omar Fonstad (Fram)
  • Erik Rosland (Fram)
  • Pål Fjelde (St Mirren)
  • Vegard Skjørestad (Nybergsund)
  • Igor Spiridonov (Egersunds)
  • Ola Johannes Elvedahl (egen juniorstall)
  • Frank Hole (Frøyland)

Ut:

  • Aram Khalili (Jerv)
  • Marius Halvorsen (Ålgård)
  • Fredrik Flo (lån avsluttet)
  • Patrick Byskata (KPV)
  • Deniss Korneiciks (Sandnes Ulf)
  • Geir Dahle Høyland (Frøyland)
  • Petter Midbøe Lunde (ukjent)
  • Andreas Dybevik (lån avsluttet)
  • Vegar Landro (lagt opp)

Egersunds

Inn:

  • Roy Miljeteig (Sandnes/Ulf)
  • Aleksander Corovic (Jerv)
  • Jørgen Øveraas Olsen (Sandnes/Ulf)
  • Kim Robert Nyborg (Levanger)
  • Marius Andersen (Arendal)
  • Daniel Hagen (Byåsen)
  • Kristian Strande (Molde)
  • Nicolai Larsen Berg (Vindbjart)
  • Roger Ekeland (Sandnes/Ulf, lån)
  • Sanel Bojadzic (Vidar)

Ut:

  • Morten Bjørlo (Nest-Sotra)
  • Kim Skogsrud (Skeid)

Fløy

Inn:

  • Nils Petter Andersen (Jerv)
  • Sebastian Fredriksen (Odd)
  • Mathias Grundetjern (egen juniorstall)
  • Lasse Sigurdsen (Start, lån)
  • Jakob Toft (Jerv)
  • Mikael Ugland (Start, lån)
  • Mats Olsen (Start)

Ut:

  • Mathias Laudal (Nybergsund)

Hødd

Inn:

  • Joakim Wrele (ukjent)
  • Joachim Osvold (Levanger)
  • Marius Hagen (Elverum)
  • Johannes Sundgodt (egen juniorstall)

Ut:

  • Torbjørn Kallevåg (FKH)
  • Bendik Torset (Nest-Sotra)
  • Vegard Heltne (lagt opp)
  • Didrik Sereba (ukjent)
  • Robin Shroot (Nashville SC)
  • Martin Breivik (ukjent)

KFUM

Inn:

  • Moses Mawa (Bærum)
  • Mounir El Masrouri (Bærum)
  • Eirik Stafford (Skeid)
  • Knut Andre Skjærstein (Follo)
  • Fisnik Kastrati (Grorud)

Ut:

  • Christoffer Dahl (lagt opp)
  • Kenneth Di Vita Jensen (ukjent)
  • Stian Pettersen (Skeid)
  • Emil Ekblom (ukjent)

Kjelsås

Inn:

  • Maris Lund (Ham-Kam)
  • Mats Holt (Sandefjord)
  • Tega George (Grorud)
  • Kasper Hoftvedt (Skeid)
  • Lowrens Piero Rosinelli Becarra (Lørenskog)

Ut:

  • Lars Brotangen (Ham-Kam)
  • Mithilan Ahilan (lagt opp)

Nardo

Inn:

  • Vebjørn Vinje (Byåsen)
  • Eirik Trondsen (Strindheim)
  • Amund Vingelen (Strindheim)
  • Andreas Fossli (Byåsen)
  • Arne Gunnes (Byåsen)

Ut:

  • Albert Berbatovci (Byåsen)
  • Jonas Lindgård (lagt opp)
  • Martin Lundal (Kongsvinger)

Skeid

Inn:

  • Mohamed Mahnin (Grorud)
  • Mesut Can (Grorud)
  • Kevin Mankowitz (Grorud)
  • Adrian Møller (Lyn)
  • Kim Skogsrud (Egersunds)
  • Emil Fiskvik (Skedsmo)
  • Stian Pettersen (KFUM)

Ut:

  • Idar Lysgård (Kongsvinger)
  • Morten Berre (lagt opp)
  • Erik Stafford (KFUM)
  • Christopher (Tobiassen (ukjent)
  • Mandour Guye (Strømmen)
  • Andreas Nordheim (Korsvoll Fotball)
  • Ridouan Essaeh (Kongsvinger)

Stjørdals/Blink

Inn:

  • Lars Ramstad (Strindheim)
  • Henrik Rolland (Sverresborg)
  • Thomas Lia (Byåsen)
  • Stian Nyhus (Strindheim)
  • Andreas Rye (Ranheim)
  • Iver Westerlund (RBK G16)
  • Syver Karlsen (Brummundal)
  • Marius Augdal (Ranheim, lån)

Ut:

  • Marius Augdal (Ranheim)
  • Eirik Malmo (lagt opp)

Vard Haugesund

Inn:

  • Fredrik Deikås (Djerv)
  • Jørgen Voilås (Djerv)
  • Mats Kvalvågnes (Åkra)

Ut:

  • Erik Sydnes (Djerv)
  • Andreas Meling (Haugar)
  • Jonas Tungeland (ukjent)

Vidar

Inn:

  • Joakim Holter (Randaberg)
  • Vetle Hellestø (Sola)

Ut:

  • Herman Kleppa (Sandnes/Ulf)
  • Jarle Madland (Klepp)
  • Sanel Bodjadzic (Egersunds)

VIF 2

Inn:

Ut: