Fotballkanalen gir deg samlet oversikt over samtlige overganger i de to PostNord-liga avdelingene. Listen blir oppdatert fortløpende frem til overgangsvinduet stenger.

NordicBet Oddsbonus

Se alle overgangene nedenfor

Her er den eneste samlede oversikten over hvilke spillere som har skiftet klubb på nivå tre siden i fjor. Scroll ned for å sjekke hvilke spillere som har ankommet eller forlatt din klubb.

Mangler vi noen? Send oss gjerne en melding på TwitterFacebook, eller send en mail til post@fotballkanalen.com

På vår Silly Season-side kan du få med deg de seneste rykter og bekreftede overganger, og her får du alle bekreftede overganger i OBOS-ligaen og Eliteserien.

Klubb spiller drar fra/til og eventuell overgangssum i parantes. Listen er sist oppdatert 05.04.2018

Hopp til avdeling 2:

Avdeling 1:

Alta

Inn:

  • Peter Aas (TIL)
  • Juan Manuel Cordero (HamKam)
  • William Arne Hanssen (Bodø/Glimt, lån)

Ut:

  • Makthar Thioune (ukjent)
  • Aziz Idris (ukjent)
  • Srdjan Vidakovic (ukjent)
  • Christian Reginiussen (tilbake etter sommer)

Asker

Inn:

  • Aron Lee Jones (Ängelholms)
  • Patrik Karoliussen (Fredrikstad)
  • Eivind Fallås Dahl (Lyn)
  • Jacob Tredal (Stabæk)
  • Knut Ahlander (Lån forlenget)
  • Henrik Carlyle (Lyn Fotball)

Ut:

  • Behadjin Celina (lagt opp)
  • Mads Lyngen (Bærum)
  • Aleksander Solli (ukjent)
  • Even Bydal (Kongsvinger)
  • Aleksander Solli (Åsane)

Bærum

Inn:

  • Sofus Rasmussen (Lyn)
  • Thomas Elsebutangen (VIF)
  • Madhu Sandrakumar (VIF)
  • Mads Lyngen (Asker)

Ut:

  • Mounir El Masrouri (KFUM)
  • Moses Mawa (KFUM)
  • Per Henrik Rolfsen (ukjent)
  • Kamran Ali Iqbal (Grorud)

Elverum

Inn:

  • Georg Flatgård (Ranheim)
  • Erik Nordengen (RBK U19)
  • Kristian Eggen (Egen juniorstall)
  • Emil Holst (Brumunddal)
  • Erik Nymoen (egen juniorstall)
  • Ulrik Balstad (Løten)
  • Kristian Eriksen (Brummundal)
  • Emil Engerbakk (Nybergsund)
  • Eivind Holte Tøråsen (Nybergsund)
  • Andreas Østeraas (Finnsnes)
  • Marko Jondic (Spartak Subotica)

Ut:

  • Fredrik Tervanieemi (lagt opp)
  • Sivert Solli (Ranheim)
  • Haris Cirak (Nest-Sotra)
  • Goran Antonic (ukjent)
  • Magnus Pedersen (returnert til Danmark)
  • Shadi Ali (ukjent)
  • Marius Hagen (Hødd)
  • Igor Cukovic (ukjent)
  • Sivert Solli (Ranheim)
  • Peder Nersveen (Ham-Kam)
  • Adnan Cirak (returnert til Sverige)
  • Moustapha Ndiaye (ukjent)
  • Silas Songani (ukjent)
  • Stian Simenstad (raufoss)

Fram

Inn:

  • Henrik Bredeli (strømsgodset)

Ut:

  • Omar Fonstad (Bryne)
  • Erik Rosland (Bryne)
  • Andreas Drugge (ukjent)
  • Alexander Betten Hansen (Mjøndalen)
  • Adnan Dudic (lån avsluttet)

Fredrikstad

Inn:

  • Kjell Rune Sellin (Sandnes/Ulf)
  • Mikko Viitikko (VPS)
  • Elrik Mæland (FK Haugesund)
  • Mads Nielsen (Sandnes/Ulf)
  • Youssef Chaib (Moss FK)
  • Thomas Borgersen (egen juniorstall)
  • Aleksander Karstensen (egen juniorstall)
  • Leo Olsen (egen juniorstall)
  • Leonard Getz (Sarpsborg 08)
  • Oscar Lopez Borgersen (Kråkerøy)
  • Tim Nilsen (Fana)

Ut:

  • Akinshola Akinyemi (Sandnes/Ulf)
  • Jarkko Lahdenmaki (ukjent)
  • Henrik Bredeli (lån avsluttet)
  • Jon Masalin (lagt opp)
  • Johnny Buduson (lån avsluttet)
  • Sanel Kapidzic (ukjent)
  • Ulrik Flo (ukjent)
  • Edvard Skagestad (Kongsvinger)
  • Patrik Karoliussen (Asker)
  • Jon Maselin (lagt opp)
  • Henrik Furebotn (lån avsluttet)
  • Alexander Hennigsson (returnert til Sverige)
  • Razak Nuhu (ukjent)
  • Magne Simonsen (Byåsen)

Grorud

Inn:

  • Emil Ødegaard (LESK, lån)
  • Mats Viken (LSK, lån)
  • Imad Ouhadou (Lørenskog)
  • Alvaro Torres Arjona (Lørenskog)
  • Geirald Meyer (Fløya)
  • Daniel Gullteig (egen juniorstall)
  • Trace Murray (Hønefoss)

Ut:

  • Kamil Olstytznski (ukjent)
  • Mesut Can (Skeid)
  • Mohamed Mahnin (Skeid)
  • Kevin Mankowitz (Skeid)
  • Tega George (kjelsås)
  • Morten-Andre Slorby (lagt opp)
  • Fitim Kastrati (Gefle IF)
  • Fisnik Kastrati (KFUM)
  • Adonai Kidane (Nybergsund)

Hønefoss BK

Inn:

  • Alexander Groven (Sarpsborg 08)
  • Tor Øyvind Hovda (Sarpsborg 08)
  • Kristoffer Hoven (lån gjort permanent)

Ut:

  • Aleksandr Dmitrijev (ukjent)
  • Kujtim Ismajli (ukjent)
  • Edo Colic (ukjent)
  • David Taraldsen (ukjent)
  • Trace Murray (Grorud)

Mjølner

Inn:

  • Kristoffer Nessø (Lofoten)
  • Niklas Antonsen (Harstad)
  • Ingar Nicolaysen (Sortland)
  • Mathias Johnsen (Fana)
  • Thomas Winstad (Harstad)
  • Sigve Johansen (Beisfjord)
  • Francois Yabre (Ham-Kam)

Ut:

  • Henning Larsen (Strindheim)
  • Ulrik Johannessen (Ukjent)
  • Anders Amundsen (Junkeren)
  • Artur Juchno (returnert til Litauen)
  • Daniel Gunevic (returnert til Litauen)

Moss

Inn:

  • Mikkel Aarstad (DFI)
  • Fredrik Wasenius (Sprint/Jeløy)
  • Anders Gundersen (Arendal)
  • Sivert Strangstad (Follo)
  • Henry Isegran (Sprint/Jeløy)

Ut:

  • Dawda Leigh (ukjent)
  • Aleksander Braun Andersen (Sprint/Jeløy)
  • Thomas Skjellin (Råde)
  • Markus Rekdal (Kråkerøy)
  • Youssef Chaib (Fredrikstad)
  • Thomas Skjelin (Råde)
  • Kristian Seteklev (ukjent)
  • Ridouan Elyounoussi  (Kråkerøy)

Nybergsund

Inn:

  • Sofiane Dia (Gonfreville)
  • Lars Jendal (Ham-Kam)
  • Aleksander Cisic (Træff)
  • Michael Omojiuanfo (Follo)
  • Adonai Kidane (Grorud)
  • Armin Zariah (Strømsgodset 2)
  • Mathias Laudal (Fløy)

Ut:

  • Emil Hatten Engerbakk (Elverum)
  • Eivind Holte Tøråsen (Elverum)

Odd 2

Inn:

Ut:

Stabæk 2

Inn:

Ut:

Raufoss

Inn:

  • Mathias Beli Moldskred (Ready)
  • Mikkel Maigård (IBV)
  • Edvard Linnebo Race (Stabæk)
  • Ingolfur Kristjansson (Herd)
  • Solomon Owusu (Follo)
  • Stian Simenstad (Elverum)
  • Kevin Jablinski (Sandefjord, lån gjort permanent)

Ut:

  • Petter Senstad (lagt opp)
  • Steffen Hjelmtvedt (ukjent)
  • Kristian Lønstad Onsrud (Ham-Kam)
  • Nicolai Fremstad (Kongsvinger)

Avdeling 2:

Arendal

Inn:

  • Jens Skogmo (Start)
  • Preben Skeie (Vindbjart)
  • Arne Einarssen (Express)
  • Gzegorz Flasza (TUIL)
  • Philip Aukland (Start, lån)

Ut:

  • Ylldren Ibrahimaj (Mjøndalen)

Brattvåg

Inn:

  • Neydson Da Silva (Molde)
  • Patrik Hjelmeseth (Herd)
  • Adnan Dudic (Molde)
  • Joakim Barstad (Aafk)
  • Mirza Mujcic (Brattvåg)

Ut:

  • Prince Mambouana (Gzira United)

Bryne

Inn:

  • Omar Fonstad (Fram)
  • Erik Rosland (Fram)
  • Pål Fjelde (St Mirren)
  • Vegard Skjørestad (Nybergsund)
  • Igor Spiridonov (Egersunds)
  • Ola Johannes Elvedahl (egen juniorstall)
  • Frank Hole (Frøyland)

Ut:

  • Aram Khalili (Jerv)
  • Marius Halvorsen (Ålgård)
  • Fredrik Flo (lån avsluttet)
  • Patrick Byskata (KPV)
  • Deniss Korneiciks (Sandnes Ulf)
  • Geir Dahle Høyland (Frøyland)
  • Petter Midbøe Lunde (ukjent)
  • Andreas Dybevik (lån avsluttet)
  • Vegar Landro (lagt opp)

Egersunds

Inn:

  • Roy Miljeteig (Sandnes/Ulf)
  • Aleksander Corovic (Jerv)
  • Jørgen Øveraas Olsen (Sandnes/Ulf)
  • Kim Robert Nyborg (Levanger)
  • Marius Andersen (Arendal)
  • Daniel Hagen (Byåsen)
  • Kristian Strande (Molde)
  • Nicolai Larsen Berg (Vindbjart)
  • Roger Ekeland (Sandnes/Ulf, lån)
  • Sanel Bojadzic (Vidar)

Ut:

  • Morten Bjørlo (Nest-Sotra)
  • Kim Skogsrud (Skeid)

Fløy

Inn:

  • Nils Petter Andersen (Jerv)
  • Sebastian Fredriksen (Odd)
  • Mathias Grundetjern (egen juniorstall)
  • Lasse Sigurdsen (Start, lån)
  • Jakob Toft (Jerv)
  • Mikael Ugland (Start, lån)
  • Mats Olsen (Start)

Ut:

  • Mathias Laudal (Nybergsund)

Hødd

Inn:

  • Joakim Wrele (ukjent)
  • Joachim Osvold (Levanger)
  • Marius Hagen (Elverum)
  • Johannes Sundgodt (egen juniorstall)

Ut:

  • Torbjørn Kallevåg (FKH)
  • Bendik Torset (Nest-Sotra)
  • Vegard Heltne (lagt opp)
  • Didrik Sereba (ukjent)
  • Robin Shroot (Nashville SC)
  • Martin Breivik (ukjent)

KFUM

Inn:

  • Moses Mawa (Bærum)
  • Mounir El Masrouri (Bærum)
  • Eirik Stafford (Skeid)
  • Knut Andre Skjærstein (Follo)
  • Fisnik Kastrati (Grorud)

Ut:

  • Christoffer Dahl (lagt opp)
  • Kenneth Di Vita Jensen (ukjent)
  • Stian Pettersen (Skeid)
  • Emil Ekblom (ukjent)

Kjelsås

Inn:

  • Maris Lund (Ham-Kam)
  • Mats Holt (Sandefjord)
  • Tega George (Grorud)
  • Kasper Hoftvedt (Skeid)
  • Lowrens Piero Rosinelli Becarra (Lørenskog)

Ut:

  • Lars Brotangen (Ham-Kam)
  • Mithilan Ahilan (lagt opp)

Nardo

Inn:

  • Vebjørn Vinje (Byåsen)
  • Eirik Trondsen (Strindheim)
  • Amund Vingelen (Strindheim)
  • Andreas Fossli (Byåsen)
  • Arne Gunnes (Byåsen)

Ut:

  • Albert Berbatovci (Byåsen)
  • Jonas Lindgård (lagt opp)
  • Martin Lundal (Kongsvinger)

Skeid

Inn:

  • Mohamed Mahnin (Grorud)
  • Mesut Can (Grorud)
  • Kevin Mankowitz (Grorud)
  • Adrian Møller (Lyn)
  • Kim Skogsrud (Egersunds)
  • Emil Fiskvik (Skedsmo)
  • Stian Pettersen (KFUM)

Ut:

  • Idar Lysgård (Kongsvinger)
  • Morten Berre (lagt opp)
  • Erik Stafford (KFUM)
  • Christopher (Tobiassen (ukjent)
  • Mandour Guye (Strømmen)
  • Andreas Nordheim (Korsvoll Fotball)
  • Ridouan Essaeh (Kongsvinger)

Stjørdals/Blink

Inn:

  • Lars Ramstad (Strindheim)
  • Henrik Rolland (Sverresborg)
  • Thomas Lia (Byåsen)
  • Stian Nyhus (Strindheim)
  • Andreas Rye (Ranheim)
  • Iver Westerlund (RBK G16)
  • Syver Karlsen (Brummundal)
  • Marius Augdal (Ranheim, lån)

Ut:

  • Marius Augdal (Ranheim)
  • Eirik Malmo (lagt opp)

Vard Haugesund

Inn:

  • Fredrik Deikås (Djerv)
  • Jørgen Voilås (Djerv)
  • Mats Kvalvågnes (Åkra)

Ut:

  • Erik Sydnes (Djerv)
  • Andreas Meling (Haugar)
  • Jonas Tungeland (ukjent)

Vidar

Inn:

  • Joakim Holter (Randaberg)
  • Vetle Hellestø (Sola)

Ut:

  • Herman Kleppa (Sandnes/Ulf)
  • Jarle Madland (Klepp)
  • Sanel Bodjadzic (Egersunds)

VIF 2

Inn:

Ut:

 

Liverpool vinner PL

3.40 i odds!

200% bonus opp til 1000 KR

1. Unibet

100% bonus opp til 1000 KR

2. MrGreen

100% opp til 5000 KR + 200 KR

3. Betsson

100% opp til 2000 KR

4. Rizk

100% opp til 1000 KR

5. Guts

100% opp til 600 KR

6. ComeOn

Sponset innhold | Regler og vilkår gjelder | 18+ | Bonus kun for nye kunder

200% upp till 1000 KR

Unibet
x

Sponset innhold | Regler og vilkår gjelder | 18+ | Bonus kun for nye kunder